Regulamin

Definicje i postanowienia ogólne

Allegro.v11.pl jest serwisem umożliwiającym tworzenie galeri do promowania własnych aukcji internetowych w serwisie Allegro.pl. Niniejszy regulamin dotyczy serwisu dostępnego pod domeną allegro.v11.pl, zwanego dalej Serwisem. Administrator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do Regulaminu po opublikowaniu go pod powyższym adresem. Właścicielem i Administratorem Serwisu jest EuMedia Justyna Bielawska, ul. Paderewskiego 26, 93-025 Łódź, zwany dalej Administratorem. Warunkiem korzystania z Serwisu jest zaakceptowanie przez Użytkownika Regulaminu. Rejestracja jest obowiązkowa i pozwala na dostęp do pełnej funkcjonalności Serwisu. Podane przez Użytkownika dane są przetwarzane przez Administratora dla potrzeb Serwisu. Podane dane nie są przekazywane innym podmiotom. Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu, poprawiania i usunięcia przesłanych danych. Użytkownik wyraża zgodę na przejęcie wszelkich zobowiązań prawnych oraz kosztów sądowych, procesowych w wypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wobec Administratora wynikającymi z czynności dokonanych przez Użytkownika w Serwisie. W trakcie użytkowania Serwisu na komputerze Użytkownika są zapisywane pliki cookie niezbędne do prawidłowego realizowania usługi przez Administratora.

Zasady użytkowania

Użytkownik ma prawo do korzystania z Serwisu w dowolny sposób, lecz zgodny z zasadami użytkowania serwisu, prawem polskim, dobrymi obyczajami oraz normami społecznymi. Użytkownik ma prawo zamieścić na swojej aukcji, stronie internetowej, blogu i w innych miejsach w Internecie Galerie za pomocą Serwisu, ale tylko przy pomocy kodu HTML udostępnionego na łamach Serwisu. Modyfikowanie kodu, usuwanie jego fragmentów dodawanie własnych zmian nie jest dozwolone. Serwis przechowuje i aktualizuje utworzone przez Użytkowników panele galerji tak długo jak są one używane. Są kasowane, jeśli przez 2 miesiące dany panel nie jest używany (nie zostanie odwiedzony). Użytkownik może skontaktować się z Administratorem wykorzystując do tego formularz podany na stronie kontakt. Tworzenie, edycja i publikacja galeri w ramach podstawowego konta jest bezpłatna. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności konta do konta "Premium". Koszt rozszerzenia reguluje cennik. Rozszerzenie do konta "Premium" nie jest obowiązkowe.

Administrowanie Serwisem

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za: treści opublikowane przez Użytkowników na stronach Serwisu, prawidłowe działanie funkcji serwisu, skutki nieprawidłowego korzystania z Serwisu przez jego Użytkowników, utratę treści zamieszczonych przez Użytkownika oraz wynikające z tego ewentualne szkody materialne, Administrator zastrzega sobie prawo do: wyłączania serwisu bez powiadomienia, wprowadzania zmian w dostępnych funkcjonalnościach, jak również ich usuwania, zaprzestania świadczenia usług, po uprzednim powiadomieniu Użytkowników na łamach Serwisu.

HOSTING ALLEGRO - SERWER ZDJĘĆ ALLEGRO
Jeśli potrzebujesz hosting do zdjęć Allegro - dobrze trafiłeś! Nasz serwer zapewni Ci wszystko, co potrzebujesz. Darmowy serwer zdjęć Allegro stworzony dla Ciebie ...aby Twoje aukcje dobrze się sprzedawały! Polecamy nasz hosting zdjęć Allegro.